Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kocaoğlu'ndan Saldırıya Tepki

Kocaoğlu'ndan Saldırıya Tepki
İstanbul Atatürk Havalimanı'da yaşanan terör dehşetine lanet yağdı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "bu vatanı asla teröre teslim etmeyeceğiz" dedi.

 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda masum insanların hedef alındığı kanlı terör eylemini lanetlerken, menfur saldırıda yaşamını yitiren ve yaralanan vatandaşlarımıza İzmir halkı adına başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini sundu.
 
Başkan Kocaoğlu, şunları söyledi: 
 
“Bugün ülkemiz gerçekten çok sıkıntılı, çok karanlık bir dönemden geçiyor. Bir yanda eli kanlı terör örgütlerinin katliamları, diğer yanda Türkiye’yi savaşa sokmak için pusuda bekleyen güçlerin ağır tahrikleri.. Şehit haberleri, kan, gözyaşı ve ağıt dolu sahneler bitmiyor. Ama bu hain saldırıları yapanlar da çok iyi biliyor ki, bu olaylar, Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünü zedelemek bir yana, ulusumuzdaki kenetlenmeyi daha da artıracaktır. Çünkü bu vatan bizim ve biz bu vatanı kolay bulmadık. Ve asla teröre teslim etmeyeceğiz. Bunu da birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek, birbirimize yaslanarak, birbirimize destek olarak sağlayacağız. Gün dayanışma ve birlik günüdür."

Yayın Tarihi : 29.06.2016 : 10:52


Yorumlar

5921
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN