Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yayını Yarıda Kesti!

Survivor yarı final akşamında heyecanlı ve bol tartışmalı bir gece geçiyordu ki İstanbul'dan gelen haber o hareketli ortamı derin bir sessizliğe dönüştürdü.

 

Survivor 2016'da dün akşam yarı final heyecanı yaşanıyordu fakat İstanbul'dan gelen acı haber yarışmanın seyrini değiştirdi. Survivor'da Atakan ve Damla yarı final akşamında SMS oylarının sonuçlarını beklerken, acı haber yarışmanın reklam arasında ekip tarafından Acun Ilıcalı'ya iletildi. Acun Ilıcalı kısa bir açıklama yaparak oylamayı yarıda kesti ve sonucu açıklayıp programı sonlandırdı. 
 
Acun Ilıcalı İstanbul'da yaşanan patlama sonrasında flaş bir açıklama yaptı:
''Yarışmacı arkadaşların haberi yok ama konuklarımızın haberi olmuştur. Aldığım bilgi ile kahrolduk. İstanbul'dan üzücü bir haber geldi. İstanbul'da bir patlama meydana gelmiş, bizde reklam arasında öğrendik. Buradan patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Bu durumda oylama akşamını uzatmamıza gerek yok. Hemen sonucu açıklayıp programı sonlandırıyoruz'' dedi.
 
Survivor 2016  yarı final akşamında rakibinden daha yüksek SMS oyu alarak adını final akşamına yazdıran isim Atakan oldu.

Yayın Tarihi : 29.06.2016 : 10:11

Etiketler : survivor    yarı final    eleme    konsey    atakan    damla    serkay    ünlüler    gönüllüler    acun ılıcalı    ünlü    sunucu    yapımcı    canlı yayın    yarıda kesti   


Yorumlar

3564
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN