Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP’li Vekil Çalışanlarıyla İftarda Buluştu

CHP’li Vekil Çalışanlarıyla İftarda Buluştu
İzmir’de 1978 yılında CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır tarafından kurulan ve montaj işleri ile çalışmalarına başlayan AS-El Yapı Mimari Sistemler, iftar programı düzenledi.Yaklaşık 200 kişinin katıldığı iftar programında AS-EL Yapı Mimari Sistemler Yönetim Kurulu Başkanı ve İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, çok sayıda iş adamı, tedarikçi firma temsilcileri ve yakınları hazır bulundu.

 

 
İftar yemeğinden sonra konuşan Tacettin Bayır’ın oğlu, aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Doğuş Bayır, "11 ayın sultanı Ramazan ayında, sizlerle birlikte aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizlerle birlikte hep en ileriye ve en kaliteye ulaşma hedefimiz 38. yılını dolduracak. Hepimiz bir aileyiz. Şirketimizin iftarına teşrif ettiğiniz için teşekkür ediyor ve Ramazan bayramınızı kutluyorum. Bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
 
AS-EL Yapı Mimari Sistemler Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Bayır da "Yüzde 100 Türk sermayesi olan AS-EL, prensipli çalışması ile kısa bir süre içerisinde sektörün en önde gelen firmaları arasında yerini almış olmasının haklı gururunu yaşıyorum.Genç ve oldukça deneyimli bir şirketimiz var. Hızlı bir büyüme içerisindeyiz. Sektörde yarattığımız yenilikler ile mimar ve mühendislerin haklı takdirini kazandık. Tedarikçisi olduğumuz, Ege Bölgesi’ndeki 3 bin firmayla olan birlikteliğimizle Türkiye ekonomisi için azımsanmayacak kadar katma değer yarattık. Modern yapılara mimari anlamda katkı sağlamak hedefimizden sapmayarak, şirketimizi daha iyi yerlere taşımak için çaba sarf etmeliyiz" dedi.

Yayın Tarihi : 28.06.2016 : 12:55

Etiketler : Chpli    Çalışanlarıyla    İftarda    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

6553
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN