Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yarı Finale Kalan İsim...

Yarı Finale Kalan İsim...
Survivor'da finale doğru gidildikçe heyecan artıyor. Survivor'da dün akşam yapılan eleme konseyinde nefesler tutuldu.

 

Survivor’dan elenen isimler dün akşam belli oldu... Büyük finale adını yazdıran Serkay ve yarı final koltuğuna oturan Atakan’dan sonra Damla, Nagihan ve Semih konseye kaldı. Konseyde SMS sonuçlarına göre en az oyu alan Nagihan, yarışmaya veda etti. Survivor 2016’da Nagihan’ın ardından elenen isim Semih oldu. Damla yarı finalde Atakan ile final mücadelesi yapacak.
 
Survivor’dan elenen Nagihan; ''Üzgünüm. Benim için her şey hayal kırıklığı. Hayatta olan da burada olan da. Şu anda şoktayım. Ne diyeceğimi bilemiyorum. İyi bir deneyim oldu benim için. Hayırlısı buymuş. Keşke finali görebilseydim, keşke şampiyon olabilseydim. Arkadaşlara başarılar diliyorum'' dedi.
 
 
SURVİVOR'DA İKİNCİ YARI FİNALİST DAMLA OLDU
Survivor 2016’da Nagihan’ın ardından elenen isim Semih oldu. Damla yarı finalde Atakan ile final mücadelesi yapacak. Damla, “İnanılmaz mutluyum, herkese çok teşekkür ederim” dedi.
 
 
SURVİVOR SEMİH: BANA YANLIŞLAR YAPILDI
Survivor'dan elenen Semih Öztürk çarpıcı açıklamalar yaptı... Semih: ''Sakatlığımın etkisi sanırım oldu. Son iki haftada neredeyse yokum. Yarışları izliyoruz, ‘Semih neredeydi’ Semih morfini yemiş yatıyordu. Bundan sonra ne olacak bilmiyorum. Tabii ki burada bana yapılan yanlışlar, haksızlıklar, ayıplar oldu. Ben duruşumdan hiçbir zaman taviz vermedim. Alnımın akıyla geldim, alnımın akıyla gidiyorum' dedi...
 
 
ACUN ILICALI: BEKLEDİĞİMİN ÜZERİNDEYDİN
Performans olarak beklediğimin çok üzerindeydin. Fiziksel olarak çok fazla sporcu vardı. Performansını bazı oyunlarda çok üst seviyeye çıkarabildin. Acaba bu kadar başarılı olabilecek misin diye sormuştum. Sen de inancım var demiştin. Şu bir gerçek ki, saygı konusunda çizgileri çok iyi kurdun. Birçok tartışma oldu ama bir sezonu atlatmış olduk. İnşallah bundan sonra görüşürüz. Damla seni de tebrik ediyorum. Duygularını da anlayabiliyorum. Çok zor bir oylamadan çıktın. Yarın çok güçlü rakip seni bekliyor.
 
SURVİVOR'DA BUGÜN TÜM YARIŞMACILAR BİR ARADA
Yarışmacının yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı, çeyrek final gecesinde yaptığı açıklamada, yarı finalin yapılacağı 28 Haziran günü, Survivor 2016’nın tüm yarışmacılarının geleceğini söyledi. Kimin, eteğinde ne taş varsa dökeceğini söyleyen Acun Ilıcalı, kritik final öncesi izleyenlerde büyük merak uyandırdı.

Yayın Tarihi : 28.06.2016 : 10:00

Etiketler : survivor    yarı final    eleme    konsey    semih öztürk    damla can    atakan    serkay tütüncü    acun ılıcalı    nagihan karadere    ünlü    sunucu    yapımcı    yarışma    ünlüler    gönüllüler   


Yorumlar

7105
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN