Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Boğazı Kesilen Kızın Sevgilisi İfade Verdi

Boğazı Kesilen Kızın Sevgilisi İfade Verdi
Manisa’nın Demirci İlçesi’nde geçen 17 Haziran’da öldürülen 17 yaşındaki Cansel Bağlı’nın sevgilisi olduğu iddia edilen 19 yaşındaki F.Y, tedavi gördüğü Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden ifadesi alınmak üzere karakola getirildi.

 

Cinayet kurbanı Cansel Bağlı’nın 59 yaşındaki babası Mehmet Bağlı ile 31 yaşındaki ağabeyi Akın Bağlı ilk sorgulamalarının ardından ifadelerindeki çelişkiler ve kollarında tırnak izi şüphesi ile gönderildikleri adliyede tutuklandı. Jandarma ve polisin ortaklaşa yürüttüğü soruşturma kapsamında genç kızın sevgilisi olduğu iddia edilen F.Y., Bağlı’nın mezarı başında tarım ilacı içerek intihar teşebbüsünde bulundu.
 
F.Y., sağlık ekipleriyle jandarma gözetiminde Köprübaşı Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp, oradan da Salihli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. F.Y., buradaki tedavisinin ardından yeniden intihara teşebbüs edebileceği ve psikolojik sorunları olduğu gerekçesiyle Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne gönderildi.
 
Hastanede 6 gündür psikolojik destek tedavisi gören cinayet şüphelisi F,Y.’nin bugün tedavi süreci tamamlandı. Şüpheli ifadesi alınmak üzere karakola getirildi.
 
Soruşturma kapsamında kurulan özel ekip arama ve delil toplama çalışmalarını sürdürüyor.

Yayın Tarihi : 27.06.2016 : 21:41

Etiketler : Boğazı    Kesilen    Genç    Kızın    Erkek    Arkadaşı    İfade    İçin    Karakola    Getirildi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4230
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN