Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


5 Litrelik Zeytinyağı İçin Evi Yaktılar

5 Litrelik Zeytinyağı İçin Evi Yaktılar
İzmir’in Torbalı İlçesi’ndeki tek katlı müstakil bir evde, kimsenin bulunmadığı sırada yangın çıktı. Mahalle sakinleri yangını büyümeden söndürürken; evdeki 5 litrelik zeytinyağı ile 3 kiloluk zeytinin çalındığı, ayrıca yangının kundaklama sonucu çıktığı anlaşıldı. Jandarma soruşturma başlattı.

 

Düverlik Mahallesi’nde bulunan müstakil tek katlı bir evde, geçen perşembe günü yangın çıktı. Mahalle sakinleri yangına müdahale etti. İhbar üzerine gelen itfaiye, yangını söndürdü. Jandarmanın yaptığı incelemede, evin arka penceresinin korkuluklarının kesildiği ve konuttaki 5 litrelik zeytinyağı ile 3 kiloluk zeytinin çalındığı anlaşıldı. İtfaiye ekipleri, yanıcı madde dökülerek evin kundaklandığını belirledi. Olay yerine gelen ev sahibinin ağabeyi İbarhim Kutük, evin kundaklanmasına tepki gösterdi.
 
Düverlik Mahallesi doğumlu olan ancak işi gereği İzmir merkezde oturan mobilyacı, 58 yaşındaki Hüseyin Kütük, evde 50 bin liralık zarar olduğunu belirtti. Kütük, "100 liralık hırsızlık yaptılar ama bana zararları çok büyük oldu. Madem zeytini ve zeytinyağını çaldınız, evi neden yakıyorsunuz? Evimi yakan hırsızların bir an önce bulunmasını istiyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 27.06.2016 : 14:58

Etiketler : Litrelik    Zeytinyağı    İle    Kilo    Zeytin    İçin    Evi    Yaktılar    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8265
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN