Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Eşini Keyifle İzledi

Eşini Keyifle İzledi
Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri’nin kapanışını önceki akşam Kenan Doğulu yaptı. Şarkıcı, Açıkhava’yı dolduran beş bini aşkın seyirciyi şarkılarıyla coşturdu.

 

Kenan Doğulu önceki gece Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluştu. Konseri ünlü sanatçının eşi Beren Saat, annesi Serpil Doğulu ve abisi Ozan Doğulu’nun eşi Ece Doğulu en ön sıradan izledi. Doğulu’yu dinlemeye gelen ünlüler arasında Şebnem Ferah, Sertab Erener, Fuat Güner, Belçim Bilgin, Esra Erol, Deniz Çakır, Neslihan Yeldan, Bensu Soral-Hakan Baş, Arzu Kaprol, Esra Balamir, Ömer Faruk Sorak, Ahmet San, Semih Kaya ve İzzet Öz de vardı.
 
 
Harbiye'ye Hitaben ''Koca Çınar”
 
Yaklaşık üç saat sahnede kalan sanatçı, konserin açılışını “Ex Aşkım” şarkısıyla yaptı. Ardından şarkıcı, yeni albümü “İhtimaller”de yer verdiği “Gelinim”, “Sımsıkı Sıkı Sıkı”, “Aşkkolik”, “Aşk Oyunu” ve “Can Bebeğim” gibi sevilen şarkılarının caz versiyonlarını söyledi. Doğulu, yıllar önce kesilen bir ağaç için yazdığı “Koca Çınar” şarkısını ise yakın dönemde kapatılacağına dair söylentiler çıkan Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’na ithafen seslendirdi.
 
 
Ritim Şov
 
Kenan Doğulu konserin ikinci yarısında abisi Ozan Doğulu’yla birlikte gerçekleştirdiği performansın ardından Bate Bumbo ritim grubunu ağırladı. “Çakkıdı”, “Kime Ne”, “Tak Etti Canıma” gibi en sevilen şarkılarının hiç duyulmamış halleriyle Harbiye’yi ayağa kaldırdı. Doğulu yoğun istek üzerine bis yaptı. Şarkıcı kendisini alkışlar eşliğinde tekrar sahneye çağıran sevenlerine “Aşk ile Yap” ve “Sımsıkı Sıkı Sıkı” şarkılarıyla ‘En kötü günümüz böyle olsun’ diyerek veda etti.
 
 
Dev orkestra
 
Kenan Doğulu’ya konserde, usta caz müzisyenlerinin oluşturduğu orkestra eşlik etti. Piyanoda Ercüment Orkut ve Can Çankaya, kontrabasta Ozan Musluoğlu, davulda Mehmet İkiz ve Ferit Odman, trompette Şenova Ülker, trombonda Bulut Gülen, saksafonda Engin Recepoğulları ve vokallerde Sibel Gürsoy ile Tuğba Önal yer aldı.
 
 
Sahnede Evlenme Teklifi
 
Konserin ikinci yarısında “Tencere Kapak” şarkısında Kenan Doğulu sahnesi sürpriz bir evlenme teklifine ev sahipliği yaptı. Evlenme teklifi eden hayranına hayat boyu aşk dileyen Kenan Doğulu, mutlu çift için “Aşk ile Yap” şarkısını seslendirdi.
 
 
Beren Saat’in görüntüleri, konser boyunca sık sık barkovizyona yansıtıldı.
 
 
Beren Saat’in annesi Ayla Saat, anneannesi Habibe Dikmen ile Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu ve Ozan Doğulu’nun eşi Ece Doğulu ile yan yana oturdu.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 27.06.2016 : 09:54


Yorumlar

5011
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN