Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka’da Yelkende Bostanlıspor’da Futbolda Başarılı

Karşıyaka’da Yelkende Bostanlıspor’da Futbolda Başarılı
Yelkende Karşıyaka formasıyla sayısız Türkiye şampiyonluğuna imza atıp laser radial sınıfında gençler kategorisinde ülkemize Avrupa şampiyonluğu kazandıran Serkan Yapan, mavi denizlerdeki başarısını yeşil sahalarda da sürdürüyor.

 

 115 kez milli olan ve yelken yaşantısını 2014’ten bu yana Arkas Sailing Team’de sürdüren Serkan, amatör küme takımlarından Bostanlıspor’da da futbol oynuyor. 2013’te Bostanlıspor’da lisans çıkartan ve o tarihten bu yana yeşil kırmızılı forma altında son derece başarılı maçlar oynayan 29 yaşındaki Serkan Yapan, attığı gollerle takımının kurtarıcısı da oluyor.
 
Son olarak Arkas Sailing Team ile Avrupa’nın en prestijli yarışlarından St. Tropez Giraglia Rolex Cup’a katılan ve IRC A sınıfında beşinci olarak önemli bir başarıya imza atan Serkan Yapan, "Yelken ve futbol hayatımın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Her iki sporu da severek yapıyorum" dedi.
 
Serkan’ın örnek bir sporcu olduğunu belirten Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy ise, "Serkan, Arkas’ta yarışı olmadığı zaman maçlarımıza geliyor ve antrenörü görev verdiğinde sahaya çıkıp elinden gelenin en iyisini yapıyor. Onun yelkendeki başarılarını gururla izliyoruz" diye konuştu.
 

Yayın Tarihi : 26.06.2016 : 15:13

Etiketler : Karşıyakada    Yelkende    Bostanlısporda    Da    Futbolda    Başarılı    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7195
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN