Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şampiyonluğu ‘Onuncu Yıl Marşı’ İle Kutladılar

Şampiyonluğu ‘Onuncu Yıl Marşı’ İle Kutladılar
İzmir Özel Sporcular Kulübü’nün engelli sporcuları; yüzme, atletizm ve masa tenisinde kazandıkları madalyaların sevincini Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ile paylaştı. Özel sporcular, başarılarını Onuncu Yıl Marşı ile kutladı.

 

İzmir Özel Sporcular Kulübü bünyesinde profesyonel spor yapan engelli gençler, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ile Sabancı Ailesi’nin düzenlediği turnuvalara katılarak büyük başarı elde etti. Atletizmde 200 metrede Türkiye Şampiyonluğu ile Uzun Atlama Türkiye İkinciliği, Masa Tenisinde Bölge Birinciliği ve İzmir Birinciliği, Yüzmede İzmir Birinciliği ve İkinciliği kazanan engelli sporcular, sevinçlerini Başkan Akpınar ile paylaştı. Belediyedeki ziyarete madalyaları ile birlikte gelen özel sporcular, şampiyonluğa giden yolda neler yaşadıklarını anlattı. Başkan Akpınar ve sporcular, şampiyonluğu Onuncu Yıl Marşı’nı söyleyerek kutladı.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”


Özel sporcularla tek tek ilgilenen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Yüzde 99’u Karşıyakalı olan genç kardeşlerimin sportif başarılarından son derece memnuniyet duyuyorum. Yaşamın, hiçbir engel tanımadığını bize bir kez daha kanıtladılar. Biz de Karşıyaka Belediyesi olarak, onlar için elimizden geleni yapıyoruz. Engelli sporcularımızın her zaman yanındayız. Onları tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“DESTEK İÇİN TEŞEKKÜRLER”


Kulüp Başkanı Nilgün Öztürk de “Sporcularımızın başarısını Başkanımızla paylaşmak bizleri mutlu etti. Destekleri için teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yarışmalarda Karşıyaka Belediyesi adına yarışmak ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bu bizim için ayrı bir gurur olacaktır” diye konuştu.

 

Yayın Tarihi : 26.06.2016 : 11:24

Etiketler : karşıyaka    yerel    ben tv    lanal ben    hüseyin mutlu akpınar       


Yorumlar

2270
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN