Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Zeybekci; İngiltere’nin AB Kararı Başka Gelişmeleri de Tetikler

Zeybekci; İngiltere’nin AB Kararı Başka Gelişmeleri de Tetikler
Denizli’deki programının ardından AK Parti Muğla İl Başkanlığı’nın düzenlediği iftar yemeğine katılmak için Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’ye gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Valiliği ziyaret etti. Valilik önünde yöresel halk oyunları kıyafeti giyen çocuklar tarafından çiçek takdim edilen Bakan Zeybekci, ardından Vali Amir Çiçek’in makamında açıklamalarda bulundu.

 

 
Denizli’deki programının ardından AK Parti Muğla İl Başkanlığı’nın düzenlediği iftar yemeğine katılmak için Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’ye gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Valiliği ziyaret etti. Valilik önünde yöresel halk oyunları kıyafeti giyen çocuklar tarafından çiçek takdim edilen Bakan Zeybekci, ardından Vali Amir Çiçek’in makamında açıklamalarda bulundu.
 
Muğla’nın da turizmde zarar gördüğünü belirten Zeybekci, "Hükümetimiz 1-2 hafta içerisinde turizm ile ilgili ek tedbirler devreye sokacaktır. Başbakanımızın talimatıyla çalışmalarımız sürüyor. Pazartesi günü Bakanlar Kurulu’nun gündem maddelerinden birisi de turizm olacak. Oradan net bir karar çıkar mı bununla ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. İhracat, dış ticaret, yeniden büyüyen, üreten ve kalkınan Türkiye için çalışmalarımız var. Bunları zaman zaman kamuoyu ile paylaşıyoruz. Hiç kimsenin endişesi olmasın. Turizm, cari açık ve özel sektörün kayıplarını karşılayacak güçteyiz. Kimsenin kuşkusu olmasın" dedi.
 
Bakan Zeybekci, daha sonra Ak Parti Muğla İl Başkanlığı’nı ziyaret ettikten sonra Eski Garaj Alanı’ndaki iftar yemeğine katıldı.
 

Yayın Tarihi : 25.06.2016 : 22:12

Etiketler : Zeybekci    İngilterenin    Ab    Kararı    Başka    Gelişmeleri    De    Tetikler    Ekonomi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1790
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN