Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Belediye Başkanı LYS İçin Ramazan Davulunu Susturdu

Belediye Başkanı LYS İçin Ramazan Davulunu Susturdu
Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün yapılan ve yarın sürdürülecek Lisans Yerleştirme Sınavı’na (LYS) girecek gençlerin rahatsız olmaması için Ramazan davulcularının iki gün süreyle davul çalmalarını yasakladı.

 

 
Geçen cumartesi ve Pazar günü yapılan LYS için davulcuların sahurda davul çalmalarını yasaklayan Beylikdüzü Belediye Başkanı İmamoğlu, aynı uygulamayı bu hafta da sürdüreceğini açıkladı. Başkan İmamoğlu, kendisinin ve belediyenin sosyal medya hesabından "Bu gece (Cumartesi) ve yarın (Pazar) gece davullar gençlerimizin geleceği için susacak" başlıklı duyuru yayınladı. Duyuruda, şöyle denildi:
 
"LYS katılacak öğrencilerimin rahatsız olmamaları için Ramazan davulcularını bu gece dinlendiriyoruz. Anlayış gösteren herkese teşekkür ediyor, sınava katılacak bütün ilçemiz öğrencilerine üstün başarılar diliyorum."
 
Başkan İmamoğlu’nun bu duyurusu üzerine çok sayıda kişi kutlama mesajları yazarken, bazı mahallelerde davulcuların sahurda davul çaldığı belirtildi. Bu uygulmayı eleştirenler de çıktı.
 
 

Yayın Tarihi : 25.06.2016 : 19:07

Etiketler : Belediye    Başkanı    Lys    İçin    Ramazan    Davulunu    Susturdu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1720
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN