Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlar’da Spor Zamanı

Karabağlar’da Spor Zamanı
İzmir’de, Karabağlar Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından çocuklar ve gençlerin yaz tatilini spor yaparak geçirmesi amacıyla düzenlenen yaz spor okulları kursları başladı. Toplam 11 branşta, 20 antrenör eşliğinde düzenlenecek yaz spor kursları eylül ayının ortalarına kadar devam edecek.

 

Okulların tatile girmesiyle her yıl düzenli olarak gerçekleşen yaz spor kursları bu yıl da büyük bir ilgi ile başladı. Kurslarda futbol, basketbol, voleybol, cimnastik, tekvando, karate, tenis, bocce, halk oyunları, pilates, aerobik ve zumba dersleri, branşlarında uzman antrenörler tarafından, Karabağlar ilçesindeki 14 ayrı spor tesisinde haftanın belirli saatlerinde veriliyor. Gençler ve çocuklar bu eğitimlerde hem eğleniyor, hem de spor yapmanın keyfini çıkartıyor.
 
Gençler ve çocukların zararlı alışkanlıklardan uzak durması için spor yapmasının önemine değinen Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, spor yapan bireylerin, zinde bir vücutla çok şeyi başarılabileceğini söyledi. Geçtiğimiz yıl kurslara çok büyük katılım olduğunu hatırlatan Selvitopu, “Toplumun bu tür faaliyetlere ihtiyacı var. Biz de olanaklarımız ölçüsünde bu tür programları hayata geçiriyoruz. Umarım gençlerimiz ve çocuklarımız bu faaliyetlerden yararlanır" dedi.
 
Yetkililer, kurs kayıtlarının devam ettiğini, 414 79 01 ve 248 04 44 numaralı telefonlardan bilgi alınabileceğini belirtti.

Yayın Tarihi : 25.06.2016 : 13:57

Etiketler : Karabağlarda    Spor    Zamanı    Bölge   


Yorumlar

1661
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN