Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka, Kampı Erteledi

Karşıyaka, Kampı Erteledi
Spor Toto 2. Lig'e düşen transfer yasaklısı Karşıyaka'da yönetim, eldeki profesyonel olmayan genç futbolcuların durumunu görmek için yapmayı planladığı kampı erteledi.

 

Elinde yalnızca altyapı çıkışlı 18 genç profesyonel futbolcu kalan yeşil kırmızılılar, U17, U18 ve U19 takımlarındaki futbolcuları 27 Haziran Pazartesi gününden itibaren Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde kampa almayı planlıyordu. Ertelemenin aşırı sıcaklar nedeniyle yapıldığı, altyapıdaki futbolcuların bayramdan sonra denenmeye alınacağı açıklandı.
 
Karşıyaka'da transfer yasağının kaldırılmasını şart koşarak henüz sözleşme yenilemeyen teknik direktör Soner Tolungüç, geçen hafta genç futbolcular için yapılacak kampla ilgili kendisine bilgi verilmediğini söyleyerek yönetime sitem etmişti. Yasağı kaldırmaya çalışan Karşıyaka'da profesyonel futbolcuların sezon hazırlıklarına başlama tarihi ve kamp programı da henüz netleşmedi. Yeşil kırmızılılar, gerekli parayı bulup yasağı bayramdan sonra kaldırarak dağılan kadroyu hızla takviye etmeyi planlıyor.

Yayın Tarihi : 25.06.2016 : 14:00

Etiketler : karşıyaka    transfer    kamp    soner tolungüç       


Yorumlar

2008
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN