Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Çocuğuyla İlgilenmiyor' Davası

'Çocuğuyla İlgilenmiyor' Davası
Serkan Uçar’dan 8 ay önce boşanan Ece Erken, velayetin yeniden düzenlenmesi için yeni bir dava açtı.

 

Protokole Uymuyor
 
 Ece Erken, İstanbul Aile Mahkemesi’nde açılan davada, Serkan Uçar’ın boşanma protokolünde yer alan ve çocuğuyla görüşmesiyle ilgili hükümlerin yeniden düzenlenmesini istedi. Erken, babanın çocuğuna karşı ilgisiz davrandığını öne sürdü. 
 
Çocuğuna Karşı İlgisiz
 
Ece Erken’in avukatı, dava dilekçesinde “Davalı baba çocuğuna karşı ilgisiz davranmaktadır. Babalık vazifesini yapmıyor. Üç yaşından sonra küçük Eymen’in uzunca bir süre babasının yanında kalmaması için davayı açtık” dedi. 
 
 
İşte O Protokol
 
 8 ay önceki “boşanma protokolüne” göre Eymen’in velayeti anneye verildi. Oğlu için aylık bin 500 dolar iştirak nafakası ödeyecek olan Serkan Uçar, çocuğunu her ayın birinci ve üçüncü haftası, cumartesi ve pazar günleri görecekti. Eymen 3 yaşına geldiğinde, babasının yanında kalabilecekti. Kreş ve eğitim masrafları ile sağlık sigortası da babası tarafından karşılanacaktı.
 
Ece Erken ve Serkan Uçar’ın boşanma protokolüne göre oğulları Eymen 3 yaşından sonra babasıyla kalabilecekti. Erken, babanın ilgisizliğini ileri sürerek o maddenin değiştirilmesini talep ediyor.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 25.06.2016 : 10:13

Etiketler : eymen    ece erken    oğluyla ilgilenmiyor    serkan uçar       


Yorumlar

4080
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN