Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Koyunlar Yanmaktan Kurtarıldı

Koyunlar Yanmaktan Kurtarıldı
Antalya’nın Kemer İlçesi’nde atık malzemelerin bulunduğu hurdalıkta yangın çıktı, burada bağlı olan 4 koyun alevlerin arasından kurtarıldı. Sırtındaki tüyleri yanan koyunlara musluk hortumuyla su sıkıldı.

 

Yeni Mahalle’deki Hacı Hafize Saygın İlkokulu’nun yan tarafındaki müstakil evin ön tarafında bulunan hurdalıktaki atık malzemelerde saat 16.00 sıralarında yangın çıktı. Sebebi bilinmeyen yangında kağıt, naylon ve benzeri atık malzemeler tutuştu. Yanan alanın yan tarafında bağlı olan 4 koyun ise alevlerin içinde kaldı. Evde oturan 52 yaşındaki Mehmet Karaoğlan dumanı fark ederek, itfaiyeden yardım istedi.
 
Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı itfaiye ekiplerine durum bildirildi. Alevlerin arasında kalan 4 koyun çevredekiler ve ev sahibi tarafından kurtarıldı. Sırt kısımlarındaki tüyleri yanan hayvanlara hortumla su sıkıldı. İtfaiyenin müdahalesinin ardından bölgedeki yangın büyümeden söndürüldü.
 
Yangının çıkış nedenini bilmediğini söyleyen Mehmet Karaoğlan, "İçerideydim bir baktım orası yanıyor. Patlama sesleri geliyor. Ben de burada patlama oldu dedim. Önce hortumla yangına müdahale ettim. Burada bir arkadaşım ile birlikte yaşıyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 24.06.2016 : 18:56

Etiketler : Koyunlar    Hurdalıkta    Yanmaktan    Kurtarıldı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8826
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN