Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Eskişehir’de Dilenci Operasyonu

Eskişehir’de Dilenci Operasyonu
Eskişehir’de sivil zabıta ve polis ekipleri, Cuma namazı nedeniyle cami önlerinde dilencilik yapanlara yönelik operasyon düzenledi. Ekipler aralarında Suriyelilerin de bulunduğu çoğunluğu kadın ve çocuk olan 50 dilenciyi yakaladı.

 

 
Büyükşehir ve Odunpazarı belediye zabıta ekipleri ile polisler, Ramazan ayında artan dilencilere karşı operasyon düzenledi. Ekipler cuma namazı nedeniyle Organize Sanayi Bölgesi ve Küçük Sanayi Sitesi’ndeki camilerin önlerinde bulunan dilencileri tek tek yakaladı. Zaman zaman ekipler ile kaçmaya çalışan dilenciler arasında kısa süreli kovalamaca yaşandı. Kaçan bir kadın dilenciyi sivil ekipteki bir kişi elbisesinden tutarak yakaladı. Kadın dilencilerin bazılarının ellerinde dövme ve dişlerinin altın olması dikkat çekti.
 
Zabıta ve polis ekipleri yakaladıkları aralarında Suriyeli sığınmacıların da bulunduğu çoğunluğu kadın ve çocuk 50 dilenciyi minibüslere bindirerek Büyükşehir Belediyesi Şantiye binasına götürdü. Burada kimlik tespitleri yapılan ve üzerlerinde çıkan paralara el konulan dilenciler işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Yayın Tarihi : 24.06.2016 : 17:44

Etiketler : Eskişehirde    Dilenci    Operasyonu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3790
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN