Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Köfüncü’den Kaldırım İhlali Açıklaması

Köfüncü’den Kaldırım İhlali Açıklaması
Çeşme Belediyesi’nin esnafa kaldırım işgalinde sınırlama getirmesiyle birlikte esnafın duruma tepki göstermesi sonucu yaşanan tartışmalar üzerine Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü "Biz esnafımız için söylem tarzında kavga ederiz. Biz kalkıp ne masayı kırarız, ne cam çerçeve indiririz. Bunları tasvip etmemiz mümkün değil" dedi.

 

Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü, Çeşme Belediyesi ile esnaf arasında yaşanan kaldırım ihlali tartışmaları üzerine basın açıklaması yaptı. Olayla ilgili üzüntü duyduğunu belirten Başkan Köfüncü, "Taş atıp kolunu saklayanlar, bu olayı kışkırtanlar şunu unutmasınlar; Çeşme bir tanedir. İkincisi yaratılıp, bize verilmeyecektir. Çeşme’nin her bölgesindekiler benim esnafım. Onlar kan ağlarken, bu insanlar ne yapıyor? Her gördüğümüz yanlışı, ilgili birimlerle defalarca konuşuyoruz. Gerektiğinde ikaz ediyoruz. Biz oraya kavga etmeye gidemeyiz. Biz esnafımız için söylem tarzında kavga ederiz. Biz kalkıp ne masayı kırarız, ne cam çerçeve indiririz. Bunları tasvip etmemiz mümkün değil" dedi.
 
’ÇEŞME BÖYLE OLAYLARLA GÜNDEME GELMEMELİ’
 
Amacının Çeşme’ye hizmet etmek olduğunu ifade eden Köfüncü, ilçenin böyle olaylarla gündeme gelmemesi gerektiğini dile getirerek, "Ben giderim Belediye ile konuşurum, siz esnaf olarak kötü olmayın. Eğer bu tavır, belediyeye yanaşmaysa, bize karşı yapılmış haksızlık olarak değerlendiririm. Esnaf Odası Başkanı olarak, Kaymakam’a da, Belediye’ye de, tüm kurumlara da giderim. İnsanlar bizim basiretsiz kaldığımızı düşünüyorlar. Hayır! Biz basiretsiz kalmadık. İzmir dışında olmam gerektiğinden dolayı, şanssızlık yaşadık. Bu da suskunluk olarak algılandı" ifadelerini kullandı.

Yayın Tarihi : 22.06.2016 : 20:29

Etiketler : Başkan    Köfüncüden    Kaldırım    İhlali    Açıklaması    Genel   


Yorumlar

4378
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN