Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Belediyelerimize Göz Dikmişler'

'Belediyelerimize Göz Dikmişler'
DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel, iktidarı eleştirerek, "Şimdi de belediyelerimize göz dikmişler. Kürdün her bireyini terörist olarak gören bir zihniyetle karşı karşıyayız" dedi.

 

Kars İl Başkanlığı’nda partililerle görüşen DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel’e, Örgütlenmeden Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan, Parti Genel Saymanı Berat Anlı, Parti MYK üyeleri Semra Demir ve Hüseyin Altun eşlik etti. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Tuncel, Devletin psikolojik olarak DBP kitlesini baskı altına almak ve yalnızlaştırmak için politika yürüttüğünü ileri sürdü. Özgür Gündem’le dayanışmak için nöbet eylemine katılan 3 aydının tutuklanmasını, dayanışmanın önüne geçmek olduğunu savunan Sebahat Tuncel, şunları söyledi:
 
"Şimdi de belediyelerimize göz dikmişler. Kürdün her bireyini terörist olarak gören bir zihniyetle karşı karşıyayız. Kürde hizmet yaptığı için belediyelerimize takmışlar. Niye hizmet yapılıyor, niye insanlarla bu kadar içli dışlı. 21 belediye başkanımız tutuklu, 30’u da görevden alınmış. Arkadaşlarımız buna rağmen hizmet sunmak için ellerinden geleni yapıyorlar."

Yayın Tarihi : 22.06.2016 : 19:32

Etiketler : Sebahat    Tuncel    Şimdi    De    Belediyelerimize    Göz    Dikmişler    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9051
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN