Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Kılıçdaroğlu Şehit Ailesini Ziyaret Etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şehit Pilot Üsteğmen Burak Abikebahşi’nin ailesini ziyaret etti. Ankara’nın Batıkent Semtinde yaşayan ailenin Burak Abikebahşi adına bir park yapılmasına talebini olumlu karşılayan Kılıçdaroğlu, bunun en kısa sürede yapılması için gerekli adımların atılacağını söyledi.

 

Helikopter pilotu Abikebahşi’nin şehit oluşunun 40. günü nedeniyle mevlüt okutmaya hazırlanan baba Murat Abikebahşi ve annesi Serpil Abikebahşi’yi ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yozgat’taki iftar programı nedeniyle mevlüt yemeğine katılamayacağını belirterek üzüntülerini iletti. Ankara’nın Batıkent semtinde yaşayan ailenin Burak Abikebahşi adına bir park yapılmasına talebini olumlu karşılayan Kılıçdaroğlu, bunun en kısa sürede yapılması için gerekli adımların atılacağını söyledi. 
 
CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, Ankara Milletvekilleri Murat Emir ile Nihat Yeşil de ziyarette hazır bulundu. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Burak Abikebahşi’nin ailesine 17 Mayıs 2016 tarihinde taziye ziyaretinde bulunmuştu.

Yayın Tarihi : 22.06.2016 : 19:30

Etiketler : Kılıçdaroğlu    Şehit    Pilot    Üsteğmen    Burak    Abikebahşinin    Ailesini    Ziyaret    Etti    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3298
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN