Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ceren Hindistan ile Ümit Aslan Arasında Kavga Çıktı

Ceren Hindistan ile Ümit Aslan Arasında Kavga Çıktı
Ceren Hindistan, eski imam nikahlı eşi ve kızı Arya Rima’nın babası Ümit Aslan’a, Snapchat üzerinden ağır bir gönderme yaptı. Aslan’ın tepkisi de sert oldu.

 

Ceren Hindistan ile 2014’te imam nikahı kıydığı evli sevgilisi Ümit Aslan, yollarını geçtiğimiz ocakta ayırdı. Ancak aralarındaki gerilim bitmiyor.
 
Bu ilişkiden Arya Rima adlı bir de kızı olan Hindistan, Babalar Günü’nde yaptığı Snapchat paylaşımıyla kavgayı yeniden alevlendirdi.
 
 
Ünlü model, eski sevgilisi hakkında şunları yazdı: “Erkekler, niçin kadınlar çocukları sanki babalarının evinden getirmiş gibi davranırlar ve sonrasında yok sayarlar? Ortalıkta, yeni sevgilisinin köpeğini kucağından indirmeyen ama eski karısından olan çocuklarını görmeyen, aç mı tok mu bilmeyen erkek müsveddeleri var. Çok yavşak! Onların da ‘yavşaklar günü’nü kutlarım. 11 aylık çocuğunu 9 ay boyunca 1 saat görüp kaçan, çocuğuna 5 lira dahi yollamayan baba müsveddesi. Bu dünya tehditle, güç gösterisiyle dönmüyor.”
 
Ceren Hindistan, bu ağır paylaşımın ertesi günü ise Ümit Aslan’dan gelen şu mail’i sayfasına yükledi: “O yazdıklarının hepsinin hesabını vereceksin!” 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 22.06.2016 : 10:37

Etiketler : Ceren Hindistan    ünlü    oyuncu    manken    Arya Rima    babası    Ümit Aslan    Snapchat    baba müsveddesi    kavga   


Yorumlar

4792
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN