Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dikkat! 3 Temmuz'a Kadar Kapalı

Dikkat! 3 Temmuz'a Kadar Kapalı
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kent ulaşımına yeni bir soluk getirmek amacıyla yürüttüğü tramvay projesinin Konak hattında Mustafa Kemal Sahil Bulvarı Hava Eğitim Komutanlığı önünden başlayan ray döşeme çalışmaları kapsamında Küçükyalı bölgesi de geçildi.

 

Güzergah üzerindeki çalışmaların aynı hızda sürdürülebilmesi için sıra, karayolu kesişme noktalarından biri olan 128 Sokak geçişine geldi. Bu doğrultuda alınan UKOME kararı gereğince, Mithatpaşa Caddesi’nden Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’na çıkışı sağlayan 128 Sokak (Köprü Durağı yanı) 23 Haziran'dan itibaren 10 gün süreyle trafiğe kapatılacak.

İnşaat çalışmaları süresince, Mithatpaşa Caddesi’nden Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’na çıkış için alternatif olarak 400 metre uzaklıktaki 99/1 Sokak (Küçükyalı çıkışı) kullanılabilecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bölgedeki alternatif sokaklara ilişkin yönlendirme levhaları yerleştirilecek. 128 Sokak, 3 Temmuz Pazar gününden itibaren yeniden trafiğe açılacak.

Yayın Tarihi : 21.06.2016 : 11:26

Etiketler : haber    haberler    mustafa kemal sahil bulvarı    izmir    yol    kapalı    tramvay    3 temmuz    ben tv    kanalben       


Yorumlar

1150
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN