Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sosyal Medya Üzerinden Tartıştılar!

Sosyal Medya Üzerinden Tartıştılar!
Semih Öztürk’ün Ütopya’da birlikte yarıştığı sevgilisi Kurretülayn Matur ise Semih’in sakatlığından sonra Acun Ilıcalı’ya sosyal medya üzerinden bir mesaj yazdı.

 

Survivor 2016’da Pazar akşamı yayınlanan bölümde Semih şok bir sakatlık yaşadı. Dokunulmazlık oyunu sırasında Serkay’la havuzda denge oyunu oynayan Semih Öztürk, oyun sırasında suya düşerken parmağını kırdı. Doktor Metin Kuş’un müdahele ettiği Semih’in durumunu gören diğer yarışmacılar da büyük bir şok yaşadı. Dokunulmazlık yarışması sırasında aldığı darbe sonucu parmağı kırılan Semih Öztürk, doktor tarafından hemen ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 
 
Kurretülayn Matur sevgilisi Semih’in sakatlığından sonra Acun Ilıcalı’ya sosyal medya üzerinden bir mesaj yazdı. Ailesi ve kendisinin Semih’in sağlık durumunu merak ettiğini yazan Kurretülayn Matur sitem dolu ifadelerle Ilıcalı’yı eleştirdi.
 
 
 
 
Acun Ilıcalı ise Kurretülayn’a anında cevap yazarak ailesinin bilgilendirildiğini açıkladı ve “Survivor Yarışmacılarımız ile ilgili yaşanan kritik durumlar en yakın aile bireylerine haber verilmektedir,arkadaşlarına değil. Babasına haber verildi. Görüldüğü gibi parmağı kırık. Hayati bir tehlikesi yok. Sende tüm sevenleri gibi bekleyebilirsen seviniriz” dedi.
 
 

 

Yayın Tarihi : 21.06.2016 : 10:24

Etiketler : survivor    acun ılıcalı    ünlü    sunucu    yapımcı    TV8    yarışma    semih öztürk    sakatlık    eleştiri    sevgili    Kurretülayn Matur   


Yorumlar

1065
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN