Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tam 3.6 Milyon Lira Harcandı

Tam 3.6 Milyon Lira Harcandı
İzmir Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde kentteki camilere yönelik temizlik çalışmalarına hız verdi. 5 yılda 1079 camide ''dip köşe temizlik'', 175 camide de bakım ve onarım yapan İZBETON, bu iş için 3.6 milyon lira harcadı.

 

Kentteki ibadethanelerin tadilat ve çevre düzenlemelerinin yanı sıra, periyodik temizlik işlerini de yürüten İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON A.Ş. ekipleri, Ramazan ayı nedeniyle yoğun bir iş temposuna girdi. Gelen talepleri değerlendirerek harekete geçen ekipler, camilerin Ramazan Bayramı'nı pırıl pırıl karşılaması için hız kesmeden çalışıyor. Büyükşehir Belediyesi, halıların yıkanmasından camların silinmesine, abdesthane ve tuvaletlerin dezenfekte edilmesinden, klimaların, avizelerin ve vitrayların temizlenmesine kadar çok kapsamlı bir çalışma yürütüyor.
 
Binden fazla cami temizlendi
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri son 5 yılda 1079 camide temizlik çalışması yaptı. Aynı dönemde 175 camide de bakım, onarım, tadilat ve çevre düzenlemesi gerçekleştirildi. İZBETON bu çalışmalar için 3 milyon 600 bin TL harcadı. 

Yayın Tarihi : 21.06.2016 : 09:58

Etiketler : haber    haberler    izmir    büyükşehir belediyesi    cami    temizlik    izbeton    dip köşe temizlik    ben tv    kanalben       


Yorumlar

1377
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN