Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Göbek Eriten Yiyecekler!

Göbek Eriten Yiyecekler!
Göbek eritmenize katkı sağlayacak yiyecekler...

 

Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak istiyorsanız yediklerinize de dikkat etmeniz gerekir. İşte göbeğinizin erimesine yardımcı olan yiyecekler…
 
Limon
Karaciğere detoks uygulanması göbek eritme açısından çok önemlidir. Çünkü yorgun bir karaciğer yağları etkili bir şekilde yakamaz ve bel çevresinde depolanmasına neden olur. Sabahları bir bardak limonlu su içerek güne başlamak bedeninizi toksinlerden arındırıp, size sağlık ve enerji verir.
 
 
Muz
Muz, yüksek miktarda potasyum içerir. Potasyum, vücudun doğal mineral dengesinin düzeltilmesine ve fazla sıvının atılmasına yardım eder. Diyetinizde çok fazla sodyum alıp çok az potasyum aldığınızda bu iki mineralin dengesi bozulur ve su toplanması yaşanır. Fazla sodyum, vücudunuza aşırı sıvı birikmesi sonucunu getirir. Oysa özellikle muz yemeniz, günlük 4700 mg'lık potasyum ihtiyacınızı karşılamanızı sağlar.
 
 
Ananas
Ananas, hem karnınızın düz kalmasına yardım eder hem de şeker ihtiyacınızı karşılar.
 
Karalahana
İnsan vücudundaki zararlı maddelerin atılmasında yardımcıdır. İştah açıcılığının yanında idrar söktürücü ve kabızlık önleyicidir. Bu sebze A, C ve K vitaminleri içermesinin yanı sıra aynı zamanda kalsiyum ve potasyum için de müthiş bir kaynak.
 
Kaynak: Habertürk

Yayın Tarihi : 20.06.2016 : 12:01

Etiketler : göbek eriten besinler    kilo verme    sağlık    zayıflama    ananas    karalahana    limon    muz    meyve   


Yorumlar

8634
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN