Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Erdoğan'dan Arda Turan Yorumu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarabya'da sporcular ve sanatçılarla iftarda konuşuyor. Erdoğan son günlerde eleştirilen A Milli Futbol Takımı ve Arda Turan ilgili de ''Takımımız Avrupa Şampiyonasında, ben buna bir yerde talihsizlik diyorum. İkinci maçta, bu güne kadar göklere çıkardığımız takım kaptanımıza yaptığımız tezahüratları hiçbir yere sığdıramıyorum. Bir anda ne oluyor da dışarı çık diye tezahürat yapılabiliyor.'' diye konuştu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sanat ve spor dünyasının önemli isimleri ile iftar sofrasında bir araya geldi. Tarabya'daki Huber Köşkü’nde gerçekleşen iftar programına, sinema, televizyon ve müzik dünyasından kamuoyunun yakından tanıdığı pek çok sanatçının yanı sıra, farklı dallarda ulusal ve uluslararası başarılara imza atmış spor adamları katılıyor.

Erdoğan iftarın ardından bir konuşma yapıyor. Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

Alt yazılarla körfeze diziler geliyor, bunların dublajlarını yaptığınız zaman çok daha etkili olacak. Dublajla girdiği zaman etki alanı çok dasha geniş olacak. bütün bu gelişmeler sevindiricidir.

Özellikle yeni nesiller için hepiniz rol modellersizin. Sanatınızla sporunuzla olduğu kadari kişiliğinizle, yaptıklarınızla da örnek olmak zorundasınız.

Sanatçıların toplumu etkileme gücü siyasilerden daha az değildir.

Milli takımımız Avrupa Şampiyonasında, ben buna bir yerde talihsizlik diyorum. İkinci maçta, bu güne kadar göklere çıkardığımuz takım kaptanımıza yaptığımız tezahüratları hiçbir yere sığdıramıyorum. Bir anda ne oluyor da 'dışarı çık' diye tezahürat yapılabiliyor.

Hamile olan kızına sosyal medyada yapılanları ben bir baba olarak kabul edemem. Böyle bir şey olamaz. Sporda galibiyetle malübiyetler eşittir.

Salı günü son maçını oynayacak. Omaç belki yol verecektir. Siz bunun tamamen önünü kesiyorsunuz. Cumhurun bir başı olarak düşüncelerimi özellikle belirtmek istedim. İşler tamamen bitsin bunları oturur konuşuruz. Bir taraftan normal şartlarda oturur konuşuruz.Oraya kadar gittiniz ya ben size tebriklerimi sunuyorum.

Yayın Tarihi : 19.06.2016 : 22:40

Etiketler : haber    haberler    erdoğan    arda turan    milli takım    yorum    ben tv    kanalben       


Yorumlar

8787
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN