Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Askerlerden Huzurevine Anlamlı Ziyaret

Ege Ordusu Komutanlığı’nda görevli bir grup askeri ve sivil personel, Babalar Günü nedeniyle Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Burada kalan yaşlıların Babalar Günü’nü kutlayan askerler, sohbet ettikleri yaşlılara şapka ve çikolata verdi. Huzurevi sakinleri, anlamlı ziyaret için askerlere teşekkür etti.

 

 
Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Ege Ordusu Komutanlığı’nda görevli, subay, astsubay, uzman çavuş, uzman erbaş ve erlerle sivil memurlar yaşlıların Babalar Günü’nü kutladı. Yaşlılarla sohbet edip hatıra fotoğrafı çektiren askerler, yaşlılara şapka ve çikolata hediye etti. 90 yaşındaki Bedri Candan, "İlkokuldayken Mustafa Kemal Atatürk, Foça’yı ziyaret etmişti. Okulca bizi oraya götürmüşlerdi. O günü hiç unutmam. Yıllar geçiyor elbette, askerlerin bizleri unutmayıp ziyaret etmelerinden çok mutlu olduk" dedi.
 
Bir diğer huzurevi sakini emekli deniz subayı 73 yaşındaki Erkal Bozkurt, "Sağ olsunlar böyle anlamlı günlerde askerlerimiz bizi yalnız bırakmıyor. Zaman zaman buraya gelip çeşitli etkinlikler de düzenliyorlar. Bugün için kendilerine ayrıca teşekkür ederim" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 19.06.2016 : 16:21

Etiketler : Askerlerden    Huzurevine    Anlamlı    Ziyaret    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9416
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN