Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kurtulmuş: Türkiye’yi Uğraştırmak İstiyorlar

Kurtulmuş: Türkiye’yi Uğraştırmak İstiyorlar
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, güvenlik güçleri tarafından terörle mücadele çalışmalarının etkin bir şekilde sürdürüldüğünü belirterek, “Türkiye’yi uğraştırmak istiyorlar, ayaklarından çekmek istiyorlar” dedi.

 

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Ordu’nun Ünye İlçesi’nde, Ünye Belediyesi Ticaret Merkezi temel atma törenine katıldı. Törende konuşan Numan Kurtulmuş, PKK terör örgütünün son dönemde yaptığı saldırılara dikkat çekti. Kurtulmuş, “Türkiye’yi uğraştırmak istiyorlar, ayaklarından çekmek istiyorlar. Türkiye istikrarı seçiyor. Biz bu sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz. İnşallah Türkiye bir taraftan kaoslar ve kriz içine düşmeden, terörü ve terör örgütlerini sonlandırarak, onların arkasındaki hain odakların emellerini boşa çıkarak yoluna devam edecek” dedi.
 
Hizmet noktasında bürokratlara da büyük görev düştüğünü vurgulayan Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, “Belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz bütün bürokrat kardeşlerimizle dün akşam iftarda beraberdik. Artık yerinde oturan, masasında oturan, aranıza karışmayan bir bürokrat olmayacak. Her bürokratın öncelikli görevi vatandaşın içinde olmak, derdini çözmektir. Artık şehir kulüpleri devri geride kaldı. Millet devletten korkar, çekinirse o ülkede barış mı olur, huzur mu olur? Bunu sağladık, daha kuvvetlendireceğiz, bir aile gibi olacağız. Hep beraber ülkemizi daha güzel hale getireceğiz. El birliği, gönül birliğiyle eksik ne varsa tamamlayacağız” şeklinde konuştu.
 
Numan Kurtulmuş tören sonrası beraberindeki bürokratlarla birlikte Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ünye İskelesi’nde düzenlenen iftara katıldı.

Yayın Tarihi : 18.06.2016 : 20:33

Etiketler : Kurtulmuş    Türkiyeyi    Uğraştırmak    İstiyorlar    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8074
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN