Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'En Acı Babalar Günü’nü Yaşıyorum'

'En Acı Babalar Günü’nü Yaşıyorum'
Erzincan’daki birliğine giderken Tunceli’de yol kesen PKK’lı teröristler tarafından kaçırılan ve 9 aydır kendisinden haber alınamayan 21 yaşındaki Müslüm Altıntaş’ın babası Şevket Altıntaş, en acı babalar gününü yaşadığını söyledi.

 

Acemi birliğini tamamladıktan sonra dağıtım izni için memleketi Gaziantep’e gelen Müslüm Altıntaş, geçen yıl 2 Ekim günü birliğine teslim olmak üzere otobüsle Erzincan’a hareket etti. Tunceli’nin Pülümür İlçesi kırsalında yol kesen teröristler, er Müslüm  Altıntaş ile Ağrı’ya giden er Adil Kavaklı’yı kaçırıldı. Oğulları Müslüm’ün kaçırıldığı haberiyle büyük üzüntü yaşayan Songül ve Şevket  Altıntaş, aylardır haber alamadıkları oğullarına bir an önce kavuşmayı bekliyor.
 
EN ACI BABALAR GÜNÜ 
 
PKK’nın elinde olan er Müslüm Altıntaş’ın KOAH hastası olan babası Şevket Altıntaş, oğlunun hayatından endişe ettiğini söyledi. Oğlunun bir an önce teröristlerin elinden kurtulması için her gün dua ettiğini belirten Şevket Altıntaş, en acı Babalar Günü’nü yaşadığını kaydetti.
 
Babalar Günü ile birlikte acısının katlandığını ifade eden Şevket Altıntaş, "Ne babalar günü kaldı ne anneler günü kaldı. Oğlum şu an acaba ne yapıyor? Bu düşünce beni kahrediyor. Acaba işkence mi ediyorlar? Ben oğlumu istiyorum. Oğlum yanımda olsaydı, keşke yarın Babalar Günü’nde bana hediye verseydi" dedi.
 
Böyle özel günlerde acılarının katlandığını belirten Şevket Altıntaş, "Ben Kürdüm. PKK Kürtler için savaştığını söylüyor ama Kürtlerle savaşıyor. Beni bu hale koymaya kimsenin hakkı yok" dedi.
 
Songül Altıntaş ise oğlunu çok özlediğini belirterek yetkililerden çocuğunun bir an önce kurtarılması ve kendilerine verilmesini istedi.

Yayın Tarihi : 18.06.2016 : 16:51

Etiketler : Pkknın    Kaçırdığı    Askerin    Babası    En    Acı    Babalar    Gününü    Yaşıyorum    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8516
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN