Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bahçeli Delegeye Seslenecek

Bahçeli Delegeye Seslenecek
İzmir, MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi ağırlayacak.

 

Burak Cilasun / Ben TV

İzmir'de siyasilerin baş döndürücü trafiği devam ediyor. 

Bir gün önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun iftar programına katıldığı İzmir'de, sıra bu kez MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye geldi.

19:00'da Belkahve'den İzmir'e giriş yapacak olan Bahçeli, burada partililer tarafından karşılanacak. Şehir merkezine konvoy eşliğinde geçecek olan MHP lideri, bir süre otelde dinlendikten sonra Tarihi Havagazı Fabrikası'nda gerçekleştirilecek olan iftar programına katılacak.

Daha önce MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan'a destek vermek amacıyla görevlerinden istifa eden 7 il yöneticisinden 5'inin yeniden Genel Merkez tarafına geçmesiyle moral bulan Bahçeli, İzmir'de partisinin Egeli delegelerine seslenecek. MHP lideri konuşmasında delegelerden hem oy isteyecek, hem de 19 Haziran'daki tüzük kurultayına katılmamalarını isteyecek.

19 Haziran'daki tüzük kurultayını tanımadıklarını ifade eden ve yeniden genel başkan adayı olacağını açıklayarak "Oyunu Bozacağız" sloganıyla yola çıkan Bahçeli'nin, Meral Akşener ve çağrı heyetinin bugün yaptıkları açıklamalara da cevap vermesi bekleniyor.

İzmir'de iftar dışında herhangi bir programa katılmayacak olan Bahçeli, etkinlik sonunda gelişinde olduğu gibi dönüşünde de kara yoluyla kentten ayrılacak.

Yayın Tarihi : 17.06.2016 : 16:55

Etiketler : devlet bahçeli    izmir    iftar       


Yorumlar

4893
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN