Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Seyyar Satıcı Ortalığı Birbirine Kattı

Seyyar Satıcı Ortalığı Birbirine Kattı
Şanlıurfa’da, el arabasıyla şeker ve lokum satan Haşim A., zabıtaların tezgahına el koyması üzerine ortalığı birbirine kattı. Haşim A., bir tepsi lokumu zabıta memurunun üzerine döktü.

 

Ramazan ayı dolayısıyla denetimlerini sürdüren merkez ilçe Eyyübiye Belediyesi zabıta ekipleri, Haşimiye Meydanı’nda açıkta şeker ve lokum satan bir kişinin tezgahına el koydu. Glikozla yapılan şeker ve lokumlara el koymak isteyen zabıta ekipleri ile seyyar satıcı Haşim A. arasında tartışma çıktı. Tezgahını zabıtalara kaptırmamak için uzun süre dil döken seyyar satıcı, öfkelenerek el arabasının üzerinde bulunan bir tepsi  lokumu zabıtanın başından döktü. Üzeri toz pudra şekeri içinde kalan zabıta memuru ile seyyar satıcı arasında gerginliğin artması üzerine olay yerine takviye zabıta ekibi çağrıldı. Zabıtalar tezgahına el koydukları seyyar satıcı Haşim A. hakkında ise yasal işlem başlattı.

Yayın Tarihi : 17.06.2016 : 13:42

Etiketler : Zabıtanın    Tezgahına    El    Koyduğu    Seyyar    Satıcı    Ortalığı    Birbirine    Kattı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9850
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN