Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Baştan Sona Yenilendi

Baştan Sona Yenilendi
Karşıyaka'da pazaryerlerini yenilemek ve konforlu alışveriş imkanı yaratmak için çalışmalarını sürdüren Karşıyaka Belediyesi, Bostanlı Pazaryeri’nin eksiklerini de tek tek gideriyor. Pazaryeri tuvaletlerini baştan sona yenileyen belediye, müşteriler için de deniz tarafında geçici süreli otopark alanı oluşturarak hem esnafı hem de vatandaşı sevindirdi.

 

Karşıyaka Belediyesi, İzmir’in en gözde pazaryerlerinden biri olan ve her hafta binlerce vatandaşa hizmet veren Bostanlı Pazaryeri’ndeki (BOSPA) tuvaletleri modern görünüme kavuşturdu. Kısa sürede tamamlanan çalışmalarla; içerisinde kadın ve erkek tuvaleti, engelli tuvaleti ile giyinme odasının bulunduğu bina baştan yaratıldı. Binanın dış cephesi boyandı; giriş rampası, kapılar, su ve elektrik tesisatları yenilendi. Lavabolar, armatürler, pisuvarlar, alaturka ve alafranga tuvaletler değiştirildi. Granit tezgah ile modern seramik kaplamalarla estetik ve hijyenik bir ortam yaratıldı. 
 
OTOPARK RAHATLATTI
 
Girişlerin düzen altına alınacağı turnike sisteminin ise önümüzdeki Çarşamba günü itibariyle devreye gireceği belirtildi. BOSPA'da ayrıca, müşteriler için geçici süreli otopark sistemi oluşturularak ana cadde üzerindeki beklemeler ve görüntü kirliliğinin önüne geçildi. Önümüzdeki günlerde Mustafa Kemal Mahallesi Pazaryeri'nde de benzer çalışmaların başlayacağı bildirildi.
 
“BELEDİYEMİZE TEŞEKKÜRLER”
 
Yapılan çalışmalar, esnaf ve vatandaşların da beğenisini kazandı. Önemli bir eksikliğin giderildiğini dile getiren BOSPA esnafı, “Tuvaletlerimizin eski ve yeni hali arasında çok büyük fark var. Temiz ve hijyenik bir yer istiyorduk. Belediyemiz sağ olsun bize bu şartları sağladı” dedi. Belediyenin pazaryerinde yaptığı tüm çalışmalardan memnuniyet duyduklarını anlatan esnaf, “Yol kenarının boşaltılması ve park etmeleri için müşterilere bırakılması işlerimizi açtı. Çatımız da çok güzel oldu. Pırıl pırıl tuvaletlerimiz ve tüm hizmetleri için Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
 
“HALKIMIZIN HUZURU İÇİN”
 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Kentimizin en büyük ve en yoğun pazarları arasında yer alan Bostanlı Pazaryeri’ndeki ihtiyaçlara çözüm üretiyor, modern koşullar yaratmak için çaba harcıyoruz. Bir sonraki adres Mustafa Kemal Mahallesi’ndeki pazaryerimiz olacak. Bostanlı ile Şemikler pazaryerlerimizin çatı kaplamalarındaki lokal eksiklikleri de kısa zamanda gidereceğiz” dedi.
 

Yayın Tarihi : 17.06.2016 : 10:10


Yorumlar

3278
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN