Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Küçük Kulüp'te Tenis Şöleni

Küçük Kulüp'te Tenis Şöleni
Küçük Kulüp’ün tenis kortlarının kurucularından ve İzmir’de tenis sporunun gelişmesine önderlik etmiş Jim Giraud’un anısına düzenlenen Jim Giraud Çift Erkekler Tenis Turnuvası’nda kupalar sahiplerini buldu. Turnuvada ter döken birçok sporcu antuka zemine sahip kortlardan oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

 

Bu sene 24. kez düzenlenen Jim Giraud Tenis Turnuvası’nda İzmir’in en iyi raketlerini 9 gün boyunca zafer için kortlardaydı.
 
Turnuvanın finalinde Beytullah Aldemir-Barış Mert ikilisi Doğan Koçanoğlu-Hüsnü Hatipoğlu ikilisini 6-4, 6-4 lük skorla yenerek birincilik kupasını kaldırırdı. Hakan Akman ve Alex Lochner turnuvanın centilmen sporcuları seçildi.
 
Dereceye giren tenisçiler kupalarını Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Aslaner, Arda Yağcı ve Küçük Kulüp’ün sponsorlarından Can Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Can’ın elinden aldı.
 
 
Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik yaptığı konuşmada “Geçtiğimiz ay yenilenen tenis kortlarımız ile ilgili tenisçilerimizden oldukça olumlu tepkiler alıyoruz. Kortlarımızı antuka zemin toprak kort olarak yenileyerek İzmir tenisi adına önemli bir projeye imza attık. Kortlarımız Türkiye’nin sayılı kortlarından biri haline geldi. Kulübümüz kortlarının kurucularından Jim Giraud’un anısına düzenlediğimiz Çift Erkekler Tenis Turnuvası’nda İzmirli tenisçiler de kortlarımızı deneme imkanı buldu. Yıllar geçtikçe gücüne güç katan kulübümüzde daha nice başarılı turnuvalarda birlikte olmak hedefindeyiz.” dedi
 
Turnuva final partisinde DJ eşliğinde keyifli saatler geçirildi ve şampiyonluklar kutlandı.
 
 
 

Yayın Tarihi : 16.06.2016 : 18:41


Yorumlar

2955
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN