Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Yasağı Kaldırmak İçin Söz Vermedik'

'Yasağı Kaldırmak İçin Söz Vermedik'
Spor Toto 2'nci Lig'e düştükten sonra kadroda yer alan ve sözleşmeleri 31 Mayıs'ta sona eren tecrübeli futbolcularla anlaşamayan Karşıyaka'nın elinde sadece altyapıdan 18 genç oyuncu kalırken, transferin önünü açmak için kaynak arayan Başkan Mutlu Altuğ, "Göreve gelirken yasağı kaldırma sözü vermedik" dedi.

 

Kongrenin üzerinden yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen somut adımlar atmamakla eleştirilen Altuğ, "Nedense her şey transfer yasağına bağlanıyor ama biz göreve bu sözle değil, 3 yıllık planlamayla geldik. Elbette ilk hedefimiz transferin önüne açmak ama yasağı kaldırmak olmazsa olmazımız değil" diye konuştu.
 
Altyapıdaki potansiyeli görebilmek için U17, U18 ve U19 takımlarının 27 Haziran'da kampa alınacağını söyleyen Başkan Altuğ, kamp döneminde profesyonelliğe aday yeni oyuncuları tespit edeceklerini dile getirdi. Geçen hafta destek istemek amacıyla Ankara ve Fransa'da Futbol Federasyonu yetkilileriyle görüşmeler yapan Altuğ, "Federasyon'la yeniden temas kurmak için Milli Takım'ın Avrupa Şampiyonası'ndan dönüşünü bekliyoruz. Bu arada İzmir'in kuzeyine yayılmak, bu bölgede tesis kurabilmek için Foça ve Aliağa'da belediye yetkilileriyle ön görüşmeler yaptık. Bu görüşmelerden sonuç alacağımıza inanıyorum" dedi.
 
PERSONEL BEKLEMEDE
 
Karşıyaka'da aylardır düzenli maaş alamayan kulüp personeli yönetimden ödeme bekliyor. 22 Mayıs'ta seçilen yeni yönetimden Ramazan ayı öncesi en azından 1 maaş beklentileri karşılanmayan çalışanlar, umutlarını bayrama bağladı. Aylık 80-85 bin TL arasında personel maaşı ödemesi olan Karşıyaka'da aksayan ödemelere yıllardır çözüm bulunamadı.

Yayın Tarihi : 16.06.2016 : 15:45

Etiketler : karşıyaka    mutlu altuğ       


Yorumlar

8375
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN