Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yapı Market Kataloğu Gibi Parti Programı

Yapı Market Kataloğu Gibi Parti Programı
İspanya’nın yeni sol partisi Podemos İspanya’daki erken seçimler öncesinde yayınladığı parti programını bir yapı marketinin kataloğu formatında hazırladı.

 

Geçtiğimiz yılsonunda yapılan İspanya seçimlerinde sol protest partisi Podemos’un sürpriz oy oranı, parlamentoda geleneksel olarak egemenliği elinde tutan sağ parti PP ile sosyal demokrat PSOE’nun tek başına hükümet kuracak çoğunluğu sağlayamamalarına yol açmıştı.
 
Haziran ayının 26’sında yapılacak erken seçimler öncesinde İspanya’nın politik haritasını yeniden şekillendiren sol Podemos Partisi’nin IKEA kataloğu formatında hazırladığı yeni parti programında parti lideri Pablo Iglesias Turrion’ın da aralarında bulunduğu partili politikacılar ev ortamında verdikleri pozlarda mutfakta yemek yaparken, salonda gazete okurken, evde bilgisayar başında çalışırken görüntüleniyor.
 
Programın tanıtımında konuşan Podemos kurucularından Carolina Bescana mağaza kataloğu formatında hazırladıkları parti programından amaçlarının şimdiye kadar hazırlananların içinde en fazla okunan parti programını yaratmak olduğunu belirtti.
 
Firma yetkilileri İspanyol El Pais gazetesindeki açıklamalarında ise Podemos’un yeni parti programında firmanın kataloğu formatını kullanmaları ile ilişkilerinin olmadığını açıkladılar.

Yayın Tarihi : 16.06.2016 : 14:25

Etiketler : Yapı    Market    Kataloğu    Gibi    Parti    Programı    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9972
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN