Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Pekdaş Altaylılarla İftarda Buluştu

Pekdaş Altaylılarla İftarda Buluştu
İzmir'in köklü spor kulüplerinden Altay’ın taraftar derneği olan Altay 1914’ün geleneksel iftar yemeği Alsancak Hocazade Camii avlusunda yapıldı. Dernek Başkanı Deniz Gökkaya ev sahipliğinde gerçekleşen iftara Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş da katıldı.

 

Altay Kulüp Başkanı Cihangir Marmara, Hentbol Şube Sorumlusu Celal Kiter, Altay Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Aybars Akoğlu ile çok sayıda taraftarın oruç açtığı iftar davetinde dostluk, huzur ve güleryüz hakimdi. İftar yemeğinde Altay’ın kardeş kulübü olan Sarıyer Spor Kulübü’nün taraftar derneği Grup Beyaz Martı Bağımsız Taraftar Oluşumu’nun yöneticileri de davet için İstanbul’dan gelerek Altaylı kardeşlerini yalnız bırakmadı.
 
DESTEĞE PLAKETLİ TEŞEKKÜR
 
Geleneksel olarak her yıl ramazan ayında iftar daveti verdiklerini dile getiren Altay 1914 Taraftar Derneği Başkanı Deniz Gökkaya, Konak Belediye Başkanı Pekdaş’ı konuk etmekten mutluluk duyduklarını söyledi. Okunan ezanla birlikte camii avlusunda yenen iftar yemeğinin ardından Başkan Pekdaş’a spora ve sporcuya verdiği desteklerden ötürü teşekkür plaketi sunuldu.

Yayın Tarihi : 16.06.2016 : 13:43

Etiketler : Pekdaş    Altaylılarla    İftarda    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

9005
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN