Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Canlı Barbie 18’inci Ameliyatı İçin İstanbul’da

Canlı Barbie 18’inci Ameliyatı İçin İstanbul’da
Hayranı olduğu çizgi film karakterine benzemek için yıllardır 17 kez farklı estetik cerrahi girişimlerinde bulunan ve “ Canlı Barbie” olarak tanınan Fixee Fox, 18. ameliyatı için İstanbul’a geldi.

 

Ameliyatsız Örümcek Ağı adı verilen operasyon için THY’ye ait bir uçakla saat 12.00’da Stockholm’den İstanbul’a gelen Canlı Barbie Fixee Fox, Atatürk Havalimanı’nda hastane yetkilileri tarafından karşılandı.
 
İstanbul’da 19 Haziran’a kadar kalacağını burada 18. ameliyatı olacağını belirten Barbie Fox, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı açıklamada, “ Doktor Bülent Bey ile buluşmak için geldim. Örümcek ağı tedavisini uygulayacak. Burada olmaktan heyecanlıyım. 7 yıl önce tatil için İstanbul’a gelmiştim. Hava çok güzeldi ve çok beğendim. Tatil için kesinlikle önerebilirim. Operasyonun da çok iyi geçeceğini düşünüyorum. Bu operasyon cilt yenileme, gerdirme ve kaldırma ile ilgili bir operasyon. Bu operasyonu Dr. Cihantemur kendisi geliştirdi. Detayları kendisinden öğreneceğim. Çok heyecanlıyım. Bugüne kadar 17 estetik operasyonu geçirdim bu 18’nci olacak" dedi.
 
Canlı Barbie’nin bundan önce göz implantı, meme büyütme, kaburga kemiğini aldırma gibi cerrahi girişimlerde bulunduğu, şimdi de Türkiye’de yaptıracağı ameliyatsız Örümcek Ağı estetiği deneyimini de takipçileriyle paylaşacağı öğrenildi.

Yayın Tarihi : 16.06.2016 : 13:33

Etiketler : Canlı    Barbie    inci    Ameliyatı    İçin    İstanbulda    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9434
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN