Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kuzenler Kanalda Kayboldu

Kuzenler Kanalda Kayboldu
ADANA’da 9 yaşındaki Alican Yılmaz ile kuzeni 13 yaşındaki Mustafa Kızılelma, ağaca bağladıkları ipe tutunarak sulama kanalında yüzmeye çalışırken ipin kopması sonucu akıntıya kapılarak kayboldu.

 

 
Olay, saat 18.00 sıralarında merkez Seyhan İlçesi’ne bağlı Koza Mahallesi civarındaki Devlet Su İşleri’ne (DSİ) ait sulama kanalında meydana geldi. Serinlemek isteyen ve yüzme bilmedikleri belirtilen Alican Yılmaz ve Mustafa Kızılelma isimli 2 kuzen, iddiaya göre yol kenarındaki bir ağaca bağladıkları ipe tutunarak sulama kanalına girdi. Bir süre yüzen kuzenler ipin kopması sonucu akıntıya kapılıp sürüklendikten sonra kayboldu. Çocukları kurtarmak için suya giren bir kişi de başarılı olamadı.
 
Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye Büyükşehir Belediyesine bağlı Can-Kur ekipleri, su altı polisleri ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ve Can-Kur ekipleri, kanalda ve çevresinde çocukları bulmak için yaptıkları arama çalışmasında bir sonuç alamadı. Bölgeye sevk edilen dalgıç polisler, sulama kanalına girerek arama çalışması başlattı. Meraklı vatandaşlar ise sulama kanalının etrafında toplanarak arama çalışmalarını izledi. Ekiplerin çocukları bulmak için çalışmaları devam ediyor.

Yayın Tarihi : 15.06.2016 : 20:12

Etiketler : İpe    Tutunarak    Kanalda    Yüzmeye    Çalışan    Kuzenler    Kayboldu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5169
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN