Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İstanbul'dan Kara Haber: 1 Şehit

Saat 12.45 sıralarında Arnavutköy'de uyuşturucu satıcılarına yönelik denetim sırasında aranan şüpheliyi gözaltına almak isteyen polis ekibine silahlı saldırı düzenlendi, çatışma çıktı. Saldırıda, ilçe emniyet müdürü ve bir polis memuru yaralandı.

 

Arnavutköy Belediyesi R. Muhtar Ahmet Ensar Parkı yakınlarında denetim yapan polis ekipleri, arandığı belirlenen bir kişiyi gözaltına almak istedi. Polise direnen şüphelinin yer aldığı gruptan ateş açılması üzerine bir polis memuru yaralandı.  Yaralı polisi bir süre alıkoyan şüphelilerle polis ekipleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Aykut Korkmaz da ayağından yaralandı. Yaralılar, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.      
 
ÖZEL HAREKAT SEVK EDİLDİ
 
Çatışma üzerine bölgeye Özel Harekat ekipleri ve müzakere timleri gönderildi. Polis ekipleri çatışmanın yaşandığı gecekondunun çevresini kuşattı, yoğun silah sesleri yükseldi. 
 
SALDIRGAN ÖLDÜRÜLDÜ, POLİS MEMURU ŞEHİT OLDU
 
Saat 14.20 sularında silah sesleri sustu. Tek katlı evin çevresini zırhlı araçlarla saran polisler ve saldırganlar arasındaki çatışmada, uyuşturucu suçundan kaydı bulunan ve yaralamadan aranan Seyfettin Genç (44) silahıyla ölü ele geçirildi.      
 
Saldırıda yaralanan ve hastanede ameliyata alınan polis memuru Ayhan Ölçer, kurtarılamayarak şehit oldu.      
 
Saldırının ardından çıkan çatışmada yaralanan Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Aykut Korkmaz'ın tedavisine Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam ediliyor. Polisin bölgedeki incelemeleri sürüyor.      
 
İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRÜ HASTANEDE ZİYARET ETTİ
 
İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Arnavutköy’deki çatışmada yaralanan Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Aykut Korkmaz’ı tedavi gördüğü Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret etti. Çalışkan ziyaretin ardından açıklama yapmadan hastaneden ayrıldı.

Yayın Tarihi : 15.06.2016 : 14:07


Yorumlar

3406
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN