Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Marmaris’ten Profesöre Suç Duyurusu

Marmaris’ten Profesöre Suç Duyurusu
Muğla’nın Marmaris İlçesi’ndeki bir otelin çalışanı olan felsefe öğretmeni Hasan Ceylan, "Namaz kılmayan hayvandır" sözleri için Prof. Dr. Mustafa Aşkar ve TRT yönetimi hakkında suç duyurusunda bulundu.

 

Felsefe öğretmeni olmasına rağmen mesleğini yapmayan, Marmaris’te beş yıldızlı bir otelin personel bölümünde müdür olan Hasan Ceylan, bugün saat 14.00’te, Marmaris Adliyesi’ne geldi. Cumhuriyet Başsavcılığı’na, TRT 1’deki programda "Namaz kılmayan hayvandır" sözleri için Prof. Dr. Mustafa Aşkar hakkında suç duyurusunda bulundu.
 
Adliye önünde açıklama yapan Ceylan, "TRT, halkın vergileriyle yayın yapmaktadır. Sanki ben kendi paramla küfür eden insanlar tutmuşum gibi düşündüm. Kendimi hakaret edilmiş, aşağılanmış ve yıpranmış hissettim. Bu nedenden dolayı TRT Genel Müdürü, TRT Yönetim Kurulu üyeleri ve Ramazan Sevinci programını yapan yöneticiler hakkında suç duyurusunda bulundum. Kendisini profesör zanneden zat; milyonlarca insana bilinçli şekilde hakaret etmiştir. Ayrıca o zat için de suç duyurusunda bulundum. O zatın çıkıp özür dilemesi fayda etmez. Çünkü programda biraz ağır olacak diyerek o aşağılayıcı cümleyi sarf etti. Bu kişinin bilinçli şekilde bu cümleleri kurduğuna eminim. Yüce adaletin gereğini yapacağına inanıyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 14.06.2016 : 15:39

Etiketler : Marmaristen    Trt    Yönetimi    Profesöre    Suç    Duyurusu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2526
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN