Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Liderler Arka Arkaya İzmir'e Gelecek

Liderler Arka Arkaya İzmir'e Gelecek
Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İzmir'de partililer ve şehrin kanaat önderleriyle iftar programlarında buluşacak.

 

Burak Cilasun / Ben TV

Türk siyasetindeki 3 büyük parti birer gün arayla İzmir'e çıkarma yapmaya hazırlanıyor. 2019 hazırlıklarına hızlı başlayan siyasilerin, İzmir programları da adeta seçim dönemi gibi baş döndürücü bir hıza erişti.

Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, birer gün arayla İzmir'de katılacakları iftar programlarında çarpıcı mesajlar vermeleri bekleniyor.

KILIÇDAROĞLU 'BURADAYIZ' MESAJI VERECEK

Liderler arasında ilk gelecek isimse CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacak. Kılıçdaroğlu, 16 Haziran'da Tarihi Havagazı Fabrikası'nda katılacağı iftar programında şehit aileleri ve gaziler ile parti örgütünden isimlerle bir araya gelecek. Kılıçdaroğlu'nun bu programda, son zamanlarda şehit cenazelerinde kendisine karşı yapılan saldırılara karşı da moral depolaması ve 'şehit aileleri ile birlikteyiz' mesajı vermesi bekleniyor. CHP liderinin ayrıca, İzmir programıyla birlikte Binali Yıldırım'ın Başbakan olmasıyla birlikte kentin çeşitli dinamiklerindeki AK Parti rüzgarına karşı da 'buradayız' mesajı vermesi bekleniyor. 

BAHÇELİ, DELEGENİN GÖNLÜNÜ ALMAYA ÇALIŞACAK

İzmir'in ikinci konuğu ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli olacak. Kılıçdaroğlu gibi kendisine adres olarak Tarihi Havagazı Fabrikası'nı seçen Bahçeli hem İzmir, hem de Ege Bölgesi'nin teşkilatlarıyla bir araya gelecek ve olağanüstü kongre sürecinde delegelerden destek isteyecek. İzmir gibi çok delegesi bulunan bir şehirde destek sıkıntısı çektiği bilinen MHP liderinin bu hamlesi, kulislerde 'stratejik hamle' olarak değerlendiriliyor. 

BAŞBAKAN YILDIRIM HİZMET VURGUSU YAPACAK

3 günlük baş döndürücü çıkarma programının son konuğu Başbakan Binali Yıldırım olacak. Kaya Termal Otel'de şehit aileleri, gaziler, iş adamları ve partililerle bir araya gelecek olan Yıldırım'ın, İzmir'e yönelik hizmet mesajları vereceği belirtiliyor.

Yayın Tarihi : 14.06.2016 : 12:09


Yorumlar

9806
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN