Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başbakan Yardımcısı Kaynak, Kahramanmaraş’ta

Başbakan Yardımcısı Kaynak, Kahramanmaraş’ta
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, memleketi Kahramanmaraş’ta gezi ve incelemelerde bulundu.

 

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, temasları kapsamında ilk olarak inşasına başlanılan Onikişubat Belediyesi’nin hizmet binasının şantiyesini gezdi. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’ten hizmet binası ile ilgili bilgi alan Başbakan Yardımcısı Kaynak, daha sonra Dulkadiroğlu Belediyesi’ni ziyaret etti. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay tarafından Dulkadiroğlu ile Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesi arasında yapılması düşünülen karayoluyla ilgili yapılan sunumu dinleyen Kaynak, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Millet Bahçesi, Sünbüllü Vadisi ve Hobi Bahçesi’ni ziyaret edip Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’tan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Kaynak, beraberindeki milletvekilleriyle Millet Bahçesi’nde diktikleri manolya ağacına toprak atıp can suyu verdi.
 
Millet Bahçesi’nde konuşan Başbakan Yardımcısı Kaynak, belediyelerin vatandaşların huzuru ve hoşça vakit geçirmeleri için proje yaptıklarını anlatarak şunları söyledi:
 
"Hem dışarıdan gelen, hem de Kahramanmaraşlılarımızın gelip burada hoşça vakit geçireceği yerler. Berabere can suyu verdiğimiz ve bir kaç kürek toprak attığımız manolya ağacı da burada sembolik olacaktır. Zaten uzun ömürlü. Belediyemizin Ağcalı Deresi’nde ve Kılavuzlu’da büyük parkları var, Menzelet’te mesire alanları var. Kahramanmaraş Allah vergisi bir coğrafyaya sahip Belediyelerimiz de bunun sosyal donatısını gerçekleştiriyorlar. BU insanımızın huzuru ve hoşça vakit geçirmesi için üretilen projelerdir. Hayırlı olsun."

Yayın Tarihi : 12.06.2016 : 18:25

Etiketler : Başbakan    Yardımcısı    Kaynak    Kahramanmaraşta    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1441
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN