Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkan Tosun’dan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

Başkan Tosun’dan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret
İzmir’in Dikili ilçesinin CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Tosun, İstanbul’da katıldığı şehit cenaze töreninde önüne kurşun atılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ederek, saldırıdan duyduğu üzüntüyü belirtti ve "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

 

İstanbul Vezneciler’de geçen 7 Haziran’da meydana gelen terör saldırısında şehit düşen polislerin cenaze törenine katılmak üzere gittiği Fatih ilçesinde önüne kurşun atılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, bir geçmiş olsun ziyareti de Dikili’den gerçekleşti. Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Tosun, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na ’geçmiş olsun’ dileklerini iletip, "Size gönülden inanıyoruz. Biliyoruz ve inanıyoruz ki, bu zorba baskılar, kalleş saldırılar sizi asla yolunuzdan alıkoyamaz. Bu karanlık günler sizin önderliğinizde, CHP’mizin ışığında aydınlığa kavuşacaktır’ dedi. Ziyarette CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na, Dikili ilçesindeki turizmin geliştirilmesi için Dikili Belediyesi’nin gösterdiği gayretler ile planlı ve disiplinli çalışmaları da anlatan Başkan Tosun, geçtiğimiz hafta içerisinde mülteci sorununa ilişkin gerçekleştirdiği Yunanistan gezisi hakkında da kapsamlı bilgi verip, Kılıçdaroğlu’nu Dikili’ye davet etti.
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da ziyareti nedeniyle Belediye Başkanı Tosun’a teşekkür edip, Dikili’de sosyal demokrat belediyeciliğin yüz akı çalışmalar ortaya konulmasından dolayı ilçeye ayrı bir önem verdiğini söyledi. Yakın bir zamanda tekrar Dikili’ye ziyaret gerçekleştirmekten mutluluk duyacağını ifade eden Kılıçdaroğlu, her seçimde artan oy oranı ve örnek yerel yöneticilik anlayışıyla Dikili’nin hem partisi hem de kendisi için ayrı bir değer taşıdığını söyledi.

Yayın Tarihi : 12.06.2016 : 12:12

Etiketler : Başkan    Tosundan    Kılıçdaroğluna    geçmiş    Olsun    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

5717
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN