Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Avcılar’da ’Zakkum' Konseri

Avcılar’da ’Zakkum' Konseri
Rock Müzik grubu ‘Zakkum’ Avcılar’da ‘Ramazan Konseri’ verirken, grubun yaklaşık 3 bin hayranı şarkılara bir ağızdan eşlik etti.

 

Yusuf Demirkol’un solistliğini yaptığı Cem Şenyücel, Eren Parlakgümüş ve Emre Yılmaztürk’ten oluşan Zakkum grubu, dün akşam Avcılar Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında Gümüşpala Mahallesi Paşaeli Kent Ormanı Parkı’ndaki Nejat Uygur Sahnesi’nde konser verdi.
 
Konser için Ankara’dan gelen grubu, ücretsiz izlemek için saatler öncesinden gelerek ön taraflara oturan gençler, sanatçıların özellikle ‘Ben Ne Yangınlar Gördüm’, ‘Ahtapotlar’, ’Ben Böyle Değildim’, ‘Dile Kolay Kalbe Değil’ şarkılarını bir ağızdan koro halinde söyledi.  Türk Halk ve Türk Sanat Müziği’nden bazı şarkıları da kendilerine özgü yorumları ile seslendiren grup, uzun süre ayakta alkışlandı. Konserin sonlarında Yusuf Demirkol’a teşekkür ederek çiçek ve plaket veren Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, “İstanbul’un nefes alınan kenti olan Avcılarımızı, sanatla soluklandıran Zakkum Grubu’na teşekkür ediyoruz. Bu akşam olduğu gibi birlik beraberlik içinde olmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz zorlu günlerden geçiyoruz. Birlik ve beraberliğimizi ‘Feriştahları gelse’ bozamayacak” dedi.

Yayın Tarihi : 12.06.2016 : 10:49

Etiketler : Avcılarda    Zakkum    Konseri    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8375
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN