Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aşık Olmak Kilo Aldırıyor

Aşık Olmak Kilo Aldırıyor
Forzadiet.com sitesinin 1000 çift üzerinde yaptığı bir araştırmaya göre aşık olmak kilo aldırıyor. Çiftler, birlikte geçirdikleri her sene ortalama olarak 2 kilo alıyor.

 

Aşık olmak ve ilişkiye başlamak çiftlere kilo aldırıyor. Yapılan yeni bir araştırmaya göre çiftler, birlikte oldukları her sene ortalama olarak 2 kilo alıyorlar. Kilo alma evresi, genellikle balayından sonra başlıyor. Balayı evresinde kilo almaya başlayanların oranı yalnızca yüzde 18.
 
İngiliz diyet şirketi Forzadiet.com'un 1000 çift üzerinde yaptığı bir araştırmaya göre çiftlerin yüzde 62'si birbirlerinin kötü alışkanlıklarını alıyor ve birlikte kilo alıyor. Yılın en çok kilo alınan dönemi ise yeniyıl dönemi.
 
Çiftlerin özellikle ilk 3 yıldan sonra  'rahatlama evresine' girdikleri ve bu süreçten sonra birlikte daha çok kilo almaya başladıkları belirtiliyor. 
 
Araştırmanın bir diğer sonucu da, birlikte kilo alan çiftlerin yüzde 56'sı, yine birlikte diyet yapmaya başlarsa çok daha hızlı biçimde kilo verebiliyor. 

Yayın Tarihi : 11.06.2016 : 10:08

Etiketler : aşk    kilo    Forzadiet.com    kilo    çift    rahatlama evresi    İngiliz diyet şirketi    aşk kilo aldırıyor    çift       


Yorumlar

1747
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN