Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Manisa BŞB’de Güzgülü Dönemi

Manisa BŞB’de Güzgülü Dönemi
Spor Toto 3’üncü Lig temsilcilerinden Manisa Büyükşehir Belediyespor’un olağanüstü genel kurulunda seçime tek aday olarak giren Mehmet Güzgülü yeni başkan oldu.

 

Halil Onultmak Tesisleri’nde yapılan genel kurulda Başkan Cenk Ergün, yeniden aday olmadı. Tüzük değişikliğiyle yönetici sayısının 15’ten 7’ye düşürüldüğü genel kurulda Mehmet Güzgülü, "İlin elbette bir takımı var. Hepimiz bu kentin asıl takımının Manisaspor olduğunu biliyoruz. Her zaman en yukarıda görmek istediğimiz takım Manisaspor’dur. Manisaspor’a ve Manisa gençliğine destek veren ikinci takım ise Manisa Büyükşehir Belediyespor’dur. Kulübü daha ileri götürmek için çalışacağız" diye konuştu.
 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise görevi Mehmet Güzgülü’ye devreden yeğeni Cenk Ergün’e teşekkür ederek başladığı konuşmasında, "Yeni heyecanlar, yeni güç, yeni morallere gerek var. Nasıl belediye başkanları değişiyorsa kulüp başkanları da değişir. Bugün ayrılabilirsiniz. Bir iki yıl sonra farklı görevlerde yer alabilirsiniz. Kimsenin gönül koymaya, üzülmesine gerek yok. Burası spor camiasıdır. Tek amacımız üst kulübe futbolcu yetiştirmek ve bugün sayısı 3 bine yakın evlatlarımıza spor hizmetini verebilmektir. Şampiyonluklar gelip geçicidir. Sonuçta bu yapıyı aynı ivmede daha ileriye götürebilmeyi hedefliyoruz. Manisa’ya yeni tesisler kazandırmaya da devam edeceğiz" dedi.

Yayın Tarihi : 10.06.2016 : 12:17

Etiketler : Manisa    Bşbde    Güzgülü    Dönemi    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8541
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN