Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vali Toprak’tan Veda Yemeği Buluşması

Vali Toprak’tan Veda Yemeği Buluşması
İzmir Valisi Mustafa Toprak, Kaya Termal Otel’de valiler, mülkiye müfettişleri, vali yardımcıları ve kaymakamlarla veda yemeğinde bir araya geldi.

 

Kaya Termal Otel’deki yemeğe, İzmir Valisi Mustafa Toprak, 30 ilçe kaymakamı, vali yardımcıları ve mülkiye başmüfettişleri ile merkez valileri katıldı. Yemekte konuşan Vali Toprak; "İzmir’de Vali olarak 31 Mayıs 2013 tarihinde göreve başladım ve 3 yılı aşkın görev yaptım ve yeni bir kararname ile nasip oldu memleketin başka bir noktasına gidiyor olacağım böylesi bir akşamdan sonra gidişimiz yakınlaşmış oldu. Hakikaten her şey gelip geçici bazen diyorlar ki buradan sonra şurası olsaydı burası olsaydı. Aslında dünyevi manada hepimize bir yön gösterenler oluyor. Ama onunda bir sonu var oda sona eriyor sonuçta kendimize dönüyoruz ve bu emanetleri aldığımız gibi ilgili yerlere tevdi ediyoruz" dedi.
 
31 Mayıs 2013 tarihinde İzmir’e geldiğinde Gezi Parkı olaylarının başladığına değinen Vali Toprak, "Bu süreç içerisindeki olaylar daha sonra gelişen ülkemizdeki diğer olaylar şunlar bunlar üst üste koyduğumuzda yoğun bir 3 yıl geçirdik. Çok sıkıntılar ve günlerin yoğunluğu içerisinde görev yapmaya çalıştık ama hiçbir zaman moralimizi, istikametimizi, inancımızı kaybetmemeye çalıştık, pozitif olmaya çalıştık, hakkı vermeye çalıştık, yanlış yapmamaya çalıştık, hak yememeye çalıştık" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 10.06.2016 : 11:57

Etiketler : Vali    Topraktan    Yemeği    Buluşması    Bölge   


Yorumlar

7563
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN