Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Terörle Mücadeleye Kartpostallı Moral

Terörle Mücadeleye Kartpostallı Moral
İskenderun Merkez Postanesi, Kaymakamlık, Belediye ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen proje kapsamında, minik öğrenciler 20 bin özel hazırlanmış kartpostallara mesaj yazarak, moral kazandırmak için Doğu ve Güneydoğu’daki güvenlik güçleri mensuplarına gönderdi.

 

 
İskenderun’daki okulların birçoğunun ilgi gösterdiği projede Merkez Postanesi tarafından Atatürk Anıtı alanının bulunduğu fotoğrafın yer aldığı kartpostallar öğrencilere dağıtıldı. Öğrencilerden Doğu ve Güneydoğu’da teröre karşı mücadele veren güvenlik güçlerine duygu ve düşüncelerini yazmaları istendi.
 
Birçok öğrenci yazılarla, kimileri çizdiği kalpli, balonlu resimlerle duygularını ifade etti. Öğrenciler yazdıkları ve değişik yerlere gidecek olan kartpostalları öğretmenleri nezaretinde merkez postaneye getirdi. Öğrencileri burada İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun İlçe Milli Eğitim müdürü Ahmet Güven ve Merkez postane müdürü Haluk Nazik karşıladı. Birbirinden farklı duygulu cümlelerin yazıldığı özel kartpostallar postanedeki görevliye teslim edildi.
 
Merkez Postane Müdürü Halik Nazik "Öğrencilerimizin yazdığı mektup ve kartlar doğu ve güneydoğudaki asker ve polislerimize gönderilip dağıtılacak" dedi.

Yayın Tarihi : 09.06.2016 : 17:19

Etiketler : Terörle    Mücadeleye    Kartpostallı    Moral    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9535
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN