Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Minik Yürekler Kep Sevinci Yaşadı

Minik Yürekler Kep Sevinci Yaşadı
İzmir’in en köklü okul öncesi eğitim kurumu Beyaz Balon Anaokulları’nın beş ayrı şubesinde mezuniyet sevinci ve gururu yaşandı. 6 yaş öğrencilerini düzenlenen görkemli törenlerle uğurlayan anaokullarında anne-babalar miniklerin büyüme sevincini ; öğretmen ve çalışanlar öğrencileriyle vedalaşmanın hüznünü yaşadı.

 

Kep ve cübbeleriyle sahneye gelen, ilk diplomalarını almanın mutluluğunu yaşayan minikler mezuniyet pastalarını da aileleriyle birlikte kesti. 
Her biri önümüzdeki yıl ilköğretime başlayacak öğrenciler kep ve cüppelerinin içinde gören aileler ise  duygulu anlar yaşadı.
 
Tören başında bir üniversite öğrencisi edasıyla ciddiyetlerini koruyan minik Beyaz Balon mezunları, ilerleyen saatlerde ilginç ve sevimli tavırlarıyla “ne de olsa henüz çocuk “ olduklarını ortaya koydu. Diplomadan çok gözünü pastadan ayıramayan, öğretmeninden ayrılmak istemediği için ağlayan mezunlar, mezuniyet töreninde renkli görüntüler sergiledi. Konfeti yağmuru altında pasta keserek diploma alan Beyaz Balon öğrencileri, törenin en çok kep fırlatma bölümünden keyif aldı.
 

Yayın Tarihi : 08.06.2016 : 16:07

Etiketler : beyaz balon anaokulları    mezuniyet sevinci    izmir anaokulu    kep töreni       


Yorumlar

1903
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN