Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mustafa Özman’ın Adı Yaşayacak

Mustafa Özman’ın Adı Yaşayacak
Ege İhracatçı Birlikleri’nin (EİB) unutulmaz isimlerinden Geçmiş Dönem Başkanlar Kurulu Başkanı Mustafa Özman’ın adı EİB’de ölümsüzleşti. 7 Nisan 2016 tarihinde vefat eden Özman’ın adı Ege İhracatçı Birlikleri’nde bir toplantı salonuna verildi.

 

Tekstil sektörünün en güçlü olduğu yıllarda İzmir’in en büyük tekstil fabrikalarından İzmir Pamuk Mensucat A.Ş.’de 35 yıl üst düzey yöneticilik yapan Mustafa Özman, Ege İhracatçı Birlikleri’nde 1989-1995 yılları arasında Başkanlar Kurulu Başkanlığı ve Ege Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştu.
 
Mustafa Özman Toplantı Salonu’nun açılışı için Ege İhracatçı Birlikleri’nde tören düzenlendi. Törende konuşan Mustafa Özman’ın kızı Gözde Ergüllü, babasının Ege İhracatçı Birlikleri’ni çok sevdiğini, EİB’den gelen davetlere koşa koşa gittiğini, EİB’nin babasının adını ölümsüzleştirerek kendisini ve ailesini çok gururlandırdığını belirtti. Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk ise, Mustafa Özman’ın hizmet verdiği kurumda isminin yaşamasını istediklerini, Özman’ın EİB’de verdiği hizmetlerle bunu hak ettiğini ifade etti.

Yayın Tarihi : 08.06.2016 : 14:31

Etiketler : Mustafa    Özmanın    Adı    Yaşayacak    Bölge   


Yorumlar

1116
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN