Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Belediye Çukuruna Çiçek Dikti

Belediye Çukuruna Çiçek Dikti
İzmir’de AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım, İzmir’in Konak İlçesi Güzelyalı Semti’nde belediyenin cadde ve sokak aralarında boru döşemek için açtığı çukurları aylarca kapatmadığını öne sürerek, protesto için çukurlar içine çiçek dikti. Yıldırım, "Güzelyalı’dayız ama yerel yönetimlerin iş bilmezliği nedeniyle yalı, güzelliğini kaybetti" dedi.

 

AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım, Güzelyalı Parkı’nın çevresindeki sokakları partilileriyle birlikte gezerek, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi İZSU’nun sokak aralarında açtığı çukurları gösterdi. Yıldırım’ın sohbet ettiği bir sokak sakini, çukurları doğalğazın kapatıp, İZSU’nun açtığını yılın sekiz ayı sokakta çukur olduğunu öne sürdü. Yıldırım da dört yeri boru döşemek için kazılmış bir sokakta 50 santimetre derinliğindeki çukura süs bitkisi ve papatya dikti. Yıldırım, şöyle dedi:
 
"İzmir’de Konak’ta yaşamak her geçen gün zorlaşıyor. Burada açılan çukurlar aylarca bu şekilde kalıyor. Araçlar sokak ve caddelerden geçemiyor, insanlar evlerine ulaşamıyor. Acil bir sağlık durumu olsa ambulanslar hasta alamaz. Adeta hendek kazılmış gibi bekletiliyor. Tüm uyarılarımıza belediyeye çağrılarımıza rağmen bu sorun çözülmüyor. Yaşlılar, engeliler, çocuklar, bebek arabası kullanan anneler, topuklu ayakkabı giyen kadınlar yürüyemiyor. Güzelyalı’dayız ama yerel yönetimlerin iş bilmezliği nedeniyle Güzelyalı güzelliğini kaybetmiş durumda. Doğu’da yapılan hendek siyasetinin bir başka boyutunu İzmir’de görüyoruz."

Yayın Tarihi : 08.06.2016 : 14:06

Etiketler : Belediye    Çukuruna    Çiçek    Dikti    Bölge   


Yorumlar

9544
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN